Přehled všech kurzů

Zde naleznete kompletní nabídku mnou pořádaných kurzů korálkování a šitého šperku, rozdělenou podle náročnosti kurzu (pro začátečníky, pro pokročilé ...) a podle zaměření (kurzy, kde probíráme základní techniky a kurzy, kde věnujeme přímo výrobě konkrétního typu výrobku.

Kurzy pro začátečníky

Tyto kurzy jsou pro vás vhodné, pokud ještě nemáte žádné zkušenosti s korálkováním a nebo máte zkušenosti se základním, jednoduchým korálkováním (navlékání, ketlování), ale nemáte žádné zkušenosti s šitím z korálků.

Techniky

Kurzy pro šikovné začátečníky

Tyto kurzy jsou pro vás vhodné, pokud již máte alespoň základní zkušenosti s šitím z korálků (už jste zkoušeli alespoň jednu šicí techniku).

Projekty

Základní techniky

Kurzy pro mírně pokročilé

Tyto kurzy jsou pro vás vhodné, pokud již máte vyzkoušeno více technik šití z korálků a alespoň jednu z nich dobře ovládáte.

Projekty

Techniky

Kurzy pro pokročilé

Tyto kurzy jsou pro vás vhodné, pokud již ovládáte více technik šití z korálků a zvládáte samostatně vytvářet složitější šperky.

Projekty

Techniky


OK, to zní zajímavě, co teď?

  • Teď se můžete podívat třeba na aktuální program kurzů - tedy aktuálně vypsané kurzy, kterých je možné se v současné době zúčastnit.
  • Než se přihlásíte, určitě si přečtěte Pokyny pro účastníky a Často kladené dotazy - dozvíte se tam takové ty základní informace ohledně přihlašování a plateb, ale třeba také tipy co si vzít na kurz s sebou, z jakého materiálu se bude tvořit, co si z kurzu odnesete a jak to tam vlastně probíhá.
  • A pokud si nejste jistí, jestli na vás náhodou vybraný kurz nebude příliš náročný, tady najdete informace o pokročilosti kurzů - takového průvodce, který vám pomůže vybrat ten správný kurz podle toho, kolik toho už s korálky umíte,