Něco málo o mně

“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.” ― Charles Bukowski

Jmenuji se Nela, ovšem ve světě informační dálnice a zejména pak ve světe korálkovém jsem také známa pod přezdívkou Gi nebo Gianelle.

Co dělám?

Kdo teda vlastně jsem? Ne zcela typická ženská s mírně geekovskými sklony, člověk věčně balancující mezi logikou a vášní, tak trochu technik a tak trochu umělec, introvert jako bejk, svobodná duše a člověk plný paradoxů, milovnice humoru, noční pták, linuxačka z přesvědčení, fanda motorsportu, který nostalgicky vzpomíná na časy dávno minulé, které již bohužel nezažije, šílená korálkářka, která nezná slovo "nenositelné" a ráda své umění předává dál, romantik který vystřízlivěl - a nebo cynik který sešel z cesty, milovnice zvířat a hrdá majitelka smečky koček. Mám vlastní vrtačku, ráda zpívám ve sprše, očumuju auta na parkovištích, manikúru si dělám štípacími kleštěmi a cvakátkem na nehty stříhám bižuterní lanka, ráda lozím po stromech a kreativita je mým pohonem, tlukotem mého srdce, mou základní životní potřebou.

A když na to přijde, umím být celkem dost vztahovačná, mírně urýpaná (to je genetické), trošku impulzivní, cynická, samonasírací a možná až moc citlivá, nesnáším podrazáctví, nejasnosti a komplikace v mezilidských vztazích, dokážu odpouštět, ale nedokážu zapomínat, svět mě občas řádně se*e a dávám to pořádně najevo a obvykle nešetřím nadávkami ani neslušnými vtipy, ale jinak miluju život, za pravdu, spravedlnost a lidi, na kterých mi záleží, bych byla schopná se porvat a všichni mí přátelé hromadně potvrzují, že jsem vlastně docela fajn ;)

no dobře, tohle nejsem já, ale je to blízko :D převzato z xkcd.com Jak mě poznáte na ulici?
Obvykle mě zaručeně prozradí kombinace výrazně červené barvy vlasů, nápadných šperků a skutečně nepřehlédnutelné fyzické konstrukce ... a nebo to, když v sebevětší zimě odhazuju sníh jen v kraťasích a tričku a s make-upem vypadám snad ještě hůř než bez něj ...
Kdysi jsem tu měla i fotku, ale jelikož mi už několik návštěvníku říkalo, že jsem tak škaredá že jim ta fotka neprojde přes firewall, radši jsem ji nahradila stylovějším, méně děsivým, ale stejně informačně přínosným obrázkem.