Kurzy korálkování

Kromě samotné tvorby korálkových šperků také ráda předávám své znalosti na kurzech korálkování na různých místech ČR. Níže naleznete stručný seznam kurzů, kterých se aktuálně můžete zúčastnit. Popis kurzu je klikatelný, dostanete se tak na stránku s dalšími informacemi o daném kurzu a přihlašování.

Aktuální kurzy

V Brně23.8. 2019 Základy techniky Freeform
24.8. 2019 Freeform pro pokročilé
29.8. 2019 Přívěsek "Antonella
6.9. 2019 Náušnice "Layla"
17.9. 2019 Spiral rope - šití z korálků pro začátečníky
27.9. 2019 Kuličky obšívané technikou freeform

V Písku

... se uvidíme zase na podzim. Více info na
https://www.facebook.com/koralkarna.za.vodou/

V Praze

Program se připravuje

V Olomouci

21.9. Základy techniky freeform
12.10. Freeform pro pokročilé - celodenní
29.10. Šitý korálek "Millefiori"

V Jeseníku

Program se připravujeVíce informací k vybranému kurzu naleznete na výše uvedených odkazech. Pro informace o volných místech prosím kontaktujte přímo obchod, kde se kurz pořádá. Informace k platbě, materiálu či samotnému průběhu kurzů naleznete na stránce s pokyny pro účastníky.

Pokyny pro účastníky kurzů

Uvažujete-li o návštvě kurzu, určitě vás také zajímají obecné organizační informace a možná jste také zvědaví, jak to na kurzu vlastně probíhá. Ještě než se na kurz přihlásíte, doporučuji pročíst následující informace:

Instrukce pro účastníky kurzů - kde se kurzy konají, jak se na kurz přihlásit, jak si vybrat správný kurz s ohledem na vaši pokročilost a co si určitě nesmíte zapomenout vzít s sebou.

Často kladené otázky - kolik nás na kurzu bude, z jakého materiálu budeme tvořit, co všechno se na kurzu naučíme a co si z kurzu odnesete domů.

Jak si vybrat správný kurz -Jednotlivé kurzy se od sebe liší náročností a obtížností, některé jsou vhodné pro začátečníky, jiné jsou zase určeny spíše pro pokročilé korálkářky, které hledají nové postupy a novou inspiraci. V tomto článku najdete rady a tipy, jak si vybrat správný kurz dle obtížnosti.

Pokud máte jakékoliv pochybnosti (obáváte se že je pro vás kurz příliš obtížný a nebo jste naopak již pokročilí a máte obavy, že by vám kurz neměl co nabídnout), neváhejte a kontaktujte mne a společně zjistíme zda je pro vás daný kurz vhodný a případně vám ráda doporučím vhodné zdroje pro samostudium a nebo nabídnu vhodnější kurz.