Kurzy korálkování

Kromě samotné tvorby korálkových šperků také ráda předávám své znalosti na kurzech korálkování na různých místech ČR. Níže naleznete stručný seznam kurzů, kterých se aktuálně můžete zúčastnit. Popis kurzu je klikatelný, dostanete se tak na stránku s dalšími informacemi o daném kurzu a přihlašování.

Aktuální kurzy

V Brně


12.5. UFO přívěsek z korálků NIB-BIT"
13.5. Náušnice Herringbone Rivoli
25.5. NIB-BIT koule
31.5. Šité korálky - melounky

16.6. Šitá rondelka "Siena"
17.6. Sada "Berry" - náušnice + přívěsek
23.6. CRAW náramek"
27.6. Kruhový cihlový steh

V Praze

2.6. Nib-Bit koule
3.6. CRAW náramek
3.6. Náušnice Half Tila Baroque

V Pardubicích

V Olomouci

Program se připravuje


Více informací k vybranému kurzu naleznete na výše uvedených odkazech. Pro informace o volných místech prosím kontaktujte přímo obchod, kde se kurz pořádá. Informace k platbě, materiálu či samotnému průběhu kurzů naleznete na stránce s pokyny pro účastníky.

Pokyny pro účastníky kurzů

Uvažujete-li o návštvě kurzu, určitě vás také zajímají obecné organizační informace a možná jste také zvědaví, jak to na kurzu vlastně probíhá. Ještě než se na kurz přihlásíte, doporučuji pročíst následující informace:

Instrukce pro účastníky kurzů - kde se kurzy konají, jak se na kurz přihlásit, jak si vybrat správný kurz s ohledem na vaši pokročilost a co si určitě nesmíte zapomenout vzít s sebou.

Často kladené otázky - kolik nás na kurzu bude, z jakého materiálu budeme tvořit, co všechno se na kurzu naučíme a co si z kurzu odnesete domů.

Jak si vybrat správný kurz - rady a tipy, jak si vybrat správný kurz dle obtížnosti.
Obtížnost kurzů je značena počtem hvězdiček ve čtvrtém sloupci tabulky.
* - kurz pro naprosté začátečníky
** - kurz pro šikovné začátečníky
*** - kurz pro mírně pokročilé
**** - kurz pro pokročilé
Je-li u kurzu uvedeno více stupňů pokročilosti oddělených lomítkem, znamená to že je kurz vhodný pro všechny uvedené stupně.

Pokud máte jakékoliv pochybnosti (obáváte se že je pro vás kurz příliš obtížný a nebo jste naopak již pokročilí a máte obavy, že by vám kurz neměl co nabídnout), neváhejte a kontaktujte mne a společně zjistíme zda je pro vás daný kurz vhodný a případně vám ráda doporučím vhodné zdroje pro samostudium a nebo nabídnu vhodnější kurz.