Kurzy korálkování

Kromě samotné tvorby korálkových šperků také ráda předávám své znalosti na kurzech korálkování na různých místech ČR. Níže naleznete stručný seznam kurzů, kterých se aktuálně můžete zúčastnit. Popis kurzu je klikatelný, dostanete se tak na stránku s dalšími informacemi o daném kurzu a přihlašování.

Aktuální kurzy

Přátelé, určitě koukáte na zprávy a víte co se děje. Teď již sice kurzovat můžeme, ale pouze za dodržení platných hygienických opatření pro zamezení šíření té koronafujky. Takže ... roušky s sebou (minimálně do té doby dokud nebude povinnost jejich nošení uvnitř budov zrušena) a používejte desinfekci (bude na každém kurzu k dispozici). Děkuji za pochopení.

V Brně

V současné době probíhá servisní pauza.
Jakmile budou kurzy znovu "odstartovány", vše potřebné se dozvíte.
Pro aktuální info sledujte můj FB

V Písku

... se uvidíme zase na jaře. Více info na
https://www.facebook.com/koralkarna.za.vodou/

V Praze

Program se připravuje

V Olomouci

16.5. Náušnice "Irina"
20.6. Přívěsek "Mahidevran"
pro více info a kompletní program kurzů sledujte stránky Qítko Hobby

V Jeseníku

Program se připravujeVíce informací k vybranému kurzu naleznete na výše uvedených odkazech. Pro informace o volných místech prosím kontaktujte přímo obchod, kde se kurz pořádá. Informace k platbě, materiálu či samotnému průběhu kurzů naleznete na stránce s pokyny pro účastníky.

Pokyny pro účastníky kurzů

Uvažujete-li o návštvě kurzu, určitě vás také zajímají obecné organizační informace a možná jste také zvědaví, jak to na kurzu vlastně probíhá. Ještě než se na kurz přihlásíte, doporučuji pročíst následující informace:

Instrukce pro účastníky kurzů - kde se kurzy konají, jak se na kurz přihlásit, jak si vybrat správný kurz s ohledem na vaši pokročilost a co si určitě nesmíte zapomenout vzít s sebou.

Často kladené otázky - kolik nás na kurzu bude, z jakého materiálu budeme tvořit, co všechno se na kurzu naučíme a co si z kurzu odnesete domů.

Jak si vybrat správný kurz -Jednotlivé kurzy se od sebe liší náročností a obtížností, některé jsou vhodné pro začátečníky, jiné jsou zase určeny spíše pro pokročilé korálkářky, které hledají nové postupy a novou inspiraci. V tomto článku najdete rady a tipy, jak si vybrat správný kurz dle obtížnosti.

Pokud máte jakékoliv pochybnosti (obáváte se že je pro vás kurz příliš obtížný a nebo jste naopak již pokročilí a máte obavy, že by vám kurz neměl co nabídnout), neváhejte a kontaktujte mne a společně zjistíme zda je pro vás daný kurz vhodný a případně vám ráda doporučím vhodné zdroje pro samostudium a nebo nabídnu vhodnější kurz.