Galerie - originální šperky

necklace earrings set
Náhrdelníky
Necklaces
Náušnice
Earrings
Sady a soupravy
Sets
bracelet other archiv
Náramky
Bracelets
Ostatní korálkové výrobky
Other beaded creations
Archiv (2012 a starší)
Archive (2012 and older)

V galerii najdete fotografie mých šperků vyráběných technikou "beadweaving" neboli šití z korálků, což je starobylá technika výroby šperků, doplňků a dekorací, kde se desítky, stovky a tisíce drobných korálků - rokajlu spojují pomocí jehly a nitě, ale ráda občas zaskočím i do jiných odvětví bižuterní tvorby, kamarádím se s polymerovou hmotou, občas ryju do kamene a pro relax občas trochu "řádím" s barvami, ubrousky, papírem dřevem a vrtačkou

Mám ráda zejména mohutné šperky, etno a high-tech styl, techniku freeform, netradiční materiály a zvrhlé barevné kombinace. Nikdy nedělám dva stejné výrobky a když mi někdo řekne, že něco nejde zapracovat do šperku, nejspíš to ještě ten samý den zkusím.

Kde koupit

Máte-li zájem o koupi některých mých šperků či materiálu k tvorbě, navštivte můj obchůdek na Fleru, kde naleznete nabídku aktuálně dostupných šperků.

Spolupracující prodejny

V těchto prodejnách můžete zakoupit vybrané šperky z mé dílny:

Korálky Zrzavá Kočka, Brno
BJ Shop, Praha
Rozmanitosti, Šumperk

Výroba na zakázku není v současné době z časových důvodů možná. Děkuji za pochopení.

Pokud taky děláte korálky a zálíbí se vám nějaké dílko, budu ráda když se jím inspirujete při své vlastní tvorbě. Pokud se inspirujete některým z mých výrobků a fotky vystavíte na webu, budu moc ráda, pokud k fotkám přidáte odkaz na můj web či profil na Fleru.
Nepřeji si ale, abyste vytvářeli identické kopie mých výrobků pro komerční účely.