Výroba na zakázku

Mahidevran - Ametrine Pokud toužíte po nějakém šperku z mé dílny, úplně nejlepší je, když si vyberete některý z aktuálně dostupných šperků. Pokud vám nějaký šperk z galerie padne do oka, napište mi a já vám obratem sdělím, zda je ještě dostupný a jaká je jeho cena, v případě že šperk dostupný nebude, mohu vám nabídnout barevně či stylově podobné alternativy a nebo - bude-li to možné - také možnost zakázkové výroby.

  • Vzhledem k tomu, že mou hlavní pracovní náplní je výuka, pořádání kurzů a tvorba návodů a zakázková výroba tvoří spíše okrajovou součást mé činnosti, počítejte s dodací lhůtou v řádu několika týdnů (náušnice, jednodušší šperky) až po několik měsíců (velké výšivky/freeform náhrdelníky).
  • Vyrábím originální autorské šperky a zakládám si na tom, že dva zcela identické šperky z mé dílny nepotkáte. Pokud si tedy budete chtít "objednat" identickou kopii šperku z galerie, může se stát že to zkrátka nebude možné.
  • Pokud tedy skutečně toužíte po některém ze šperků z mé galerie, počítejte spíše s tím, že se bude jednat o šperk barevně či stylově podobný, nikoliv však identický (koukněte na fotky pod textem ... na první fotce je původní pár náušnic, na druhé je "replika" vyrobená na přání, na třetí fotce je jednodušší varianta inspirovaná původními náušnicemi).
  • Úplně nejlepší je, pokud si v galerii vyberete šperk, který je vám svým stylem sympatický a pak třeba barevnou kombinaci, která lahodí vašemu oku - a společně pak dáme dohromady váš unikátní a originální šperk, domluvíme se na ceně, dodací lhůtě a dalších podrobnostech.
  • Pokud si objednáte něco opravu velkého a náročného - časově i materiálově - mohu předem vyžadovat složení zálohy.
  • Na zboží vyrobené na přání se nevztahuje obvyklá čtrnáctidenní lhůta k odstoupení od kupní smlouvy.
  • Vyhrazuji si právo odmítnout požadavek na zakázkovou výrobu který není splnitelný co se týče dostupnosti materiálu a nebo který požaduje zhotovení kopie díla jiného autora.