Výroba na zakázku

Je mi líto, ale v současné době není zakázková výroba z časových důvodů možná. Děkuji za pochopení.

Pokud toužíte po nějakém šperku z mé dílny, úplně nejlepší je, když si vyberete některý z aktuálně dostupných šperků. Pokud vám nějaký šperk z galerie padne do oka, napište mi a já vám obratem sdělím, zda je ještě dostupný a jaká je jeho cena, v případě že šperk dostupný nebude, mohu vám nabídnout barevně či stylově podobné alternativy a nebo - bude-li to možné - také možnost zakázkové výroby.

  • Vyrábím originální autorské šperky a zakládám si na tom, že žádné dva kusy nejsou zcela stejné. Pokud jste tedy zatoužili po nějakém starším a již nedostupném kusu z galerie, mohu vám nabídnout výrobu šperku podobného (barevně, typově, velikostně), nikdy ale nebude zcela identický jako originál.
  • Úplně nejlepší je, pokud si v galerii vyberete šperk, který je vám svým stylem sympatický a pak třeba barevnou kombinaci, která lahodí vašemu oku - a společně pak dáme dohromady váš unikátní a originální šperk, domluvíme se na ceně (cena se vždy odvíjí od časové náročnosti šperku a ceny použitého materiálu a bude upřesněna po domluvě, ale orientační ceník dle typu šperku naleznete níže), dodací lhůtě a dalších podrobnostech.
  • Dodací lhůty - jelikož se primárně věnuji výuce a pořádání kurzů, počítejte s dodacími lhůtami v řádu týdnů (u jednodušších šperků) až měsíců (u větších náhrdelníků).
  • Vyhrazuji si právo odmítnout objednávku, pokud mi moje aktuální vytíženost nedovolí zhotovit šperk v rozumném časovém horizontu, požadavek je mimo mé technické možnosti, není možné sehnat potřebný materiál a nebo se jedná po požadavek na kopii díla jiného tvůrce.

Doprava, platba, obchodní a záruční podmínky

  • Zejména u materiálově náročnějších šperků si vyhrazuji možnost vyžadovat (nevratnou) zálohu předem.
  • Po dokončení šperku vám pošlu fotky ke schválení a budete-li s podobou šperku a finální cenou souhlasit, požádám vás o platbu bankovním převodem (dohodnutá cena + poštovné a balné ve výši 150,-). Po přijetí platby šperk pošlu prostřednictvím České Pošty (balík do ruky) na vaši adresu.
  • V případě neuhrazení platby do dohodnutého termínu a nebo odmítnutí vyrobeného šperku si vyhrazuju právo nabídnout šperk k prodeji jiným zájemcům.
  • Na zboží vyrobené na zakázku se nevztahuje zákonná lhůta 14 dnů pro odstoupení od kupní smlouvy.
  • Na zboží se vztahuje klasická dvouletá záruční lhůta, pokud by během této doby došlo k poškození šperku, kontaktujte mě a domluvíme se na možnostech opravy. Opravy poškození vzniklé nesprávným zacházením či běžným opotřebením mohou být zpoplatněny.
  • Zde naleznete informace o tom, jak se správně starat o šperky.

Orientační ceník šperků

Fotografie jsou pouze ilustrační a vyjadřují příklady konkrétních typů šperků, cenu a dostupnost konkrétního kusu vám sdělím na vyžádání.

Náušnice: Obvykle od 200,- do 600,-, luxusní modely ale i přes 1000,-


Náramky: Jednodušší modely od 300,- do 600,-, luxusnější kolem 1000,-


Přívěsky, soliterní šité korálky, brože: od 400,- do 800,-


Jednodušší náhrdelníky: od 1000,- do 2000,-


Náhrdelníky z šitých korálků: Od 1000,- do 4000,-, podle počtu šitých korálků a doplňkového materiálu


Velké náhrdelníky - výšivka: Od 2500,- do 6000,- (v případě speciálních požadavků i více)


Velké náhrdelníky - freeform: Od 3000,- do 10000,- (v případě speciálních požadavků i více)
Upozornění: vzhledem ke specifické konstrukci těchto náhrdelníků je zakázková výroba možná jen po osobní konzultaci, kde nabídnu několik náhrdelníků podobného typu zákaznici k vyzkoušení a společně vybereme ten, který zákaznici tvarově a velikostně nejlépe padne - a na základně zvoleného náhrdelníku pak vytvořím "šablonu" pro nový šperk.